Blog: REHABILITACE ŠOS

Hledání na našem webu:

ACUM - moderní akupunktura

miniPo delší době máme k dispozici akupunkturní pero Promed. Proti Acupenu je vybaveno silnějším mikrofonem, ledkami a můžete jej také připojit k počítači. Cena 3400,-Kč

Systém slouží jako pomocník při  posuzování energetického stavu lidského těla a při jeho ladění. ACU-M využívá zkušeností čínské medicíny a zároveň se orientuje i na metodiku, kterou v minulém století vypracoval Willy Penzel. Pro zájemce o ACUM jsme připravili i nabídku splátkového prodeje. Po zaplacení poloviny ceny Vám umožníme splatit druhou polovinu na 3-5 splátek dle Vašeho výběru, a to bez navýšení ceny.

 

 

Do prodeje uvádíme i další typ vyšetřovacího pera od firmy Promed (nástupce známé Medisany). Přístroj je kromě zvukové signalizace vybaven i LED signalizací, sluchátkem, nástavcem k provádění např. vyšetření ucha. Celý výrobek přichází na trh v luxusním balení.   

inzeratACUM400

 

Promed je možné zapojit do systému ACUM.

Pro zájemce ze Slovenska platí stejné platební podmínky jako pro zájemce z České republiky, zájemci z ostatních zemí mají možnost využít německé a anglické jazykové mutace ACUM. 

 Více informací ZDE.